Kaldewei Conoflat 90 x 170 cm 467948040001 sprchová vanička model 863-2
Kód: 137142Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Profesional sifon vaničkový 90 mm bílá matná X01850
Skladem v eshopu
1 513 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka bílá 26327
Skladem v eshopu
2 055 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa vaničkový sifon 90 mm černá krytka bílý OLBAEWBN942
Skladem v eshopu
1 251 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový snížený O 90 chrom plast 8100034
Skladem v eshopu
479 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm nízký krytka černá mat 17916B
Skladem v eshopu
662 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový O 50/60 chrom plast 8100002
Skladem v eshopu
343 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm krytka černá mat 17911B
Skladem v eshopu
589 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička s polystyrénovým nosičem CONOFLAT model 863-2 od firmy Kaldewei nabízí extrémně plochý design bez hrany. Smaltovaný kryt odtoku zapadá zcela bez přechodu do povrchu v úrovni podlahy.
Informace k produktu:
rozměr: 90x170x2,3 cm
celková výška: 11 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 120 mm
Povinné příslušenství: speciální odtoková souprava KA120 - naleznete níže v souvisejícím zboží.
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 45 kg |
| EAN: | 4001112774724 |
| ? Šířka: | 160 cm a více |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 45 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco SARA 120 x 90 cm GS12090 sprchová vanička litý mramor
Skladem v eshopu
7 800 Kč
SALECODE:BER5:5:%
GSI sprchová vanička obdélníková 100 x 70 x 4 cm keramická bílá ExtraGlaze 47100711
Skladem v eshopu
7 387 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 110 x 100 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84312.31
Skladem v eshopu
11 309 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 140 x 80 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84304.31
Skladem v eshopu
11 223 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Irena HI14090 sprchová vanička 140 x 90 x 3,5 cm litý mramor
Skladem v eshopu
11 832 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 100 x 90 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84306.11
Skladem v eshopu
8 557 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sprchová vanička 140 x 90 cm litý mramor bílá 40343
Skladem v eshopu
10 397 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Flat 120 x 90 cm XA03G711010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 428 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 160 x 90 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84311.31
Skladem v eshopu
13 631 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sprchová vanička 110 x 90 cm litý mramor bílá 40338
Skladem v eshopu
8 557 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |