Kaldewei Conoflat 100 x 150 cm 467348040001 sprchová vanička model 857-2
Kód: 137104Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm nízký krytka nerez 17916
Skladem na prodejně
507 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A49K vaničkový sifon kov LUX
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
649 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner sifon vaničkový 60 nízký krytka nerez 162.640.3
Skladem v eshopu
396 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan sifon vaničkový 90 mm nerez 1722C
Skladem na prodejně
624 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Retro 905693 vaničkový sifon 90 mm bronz
Skladem v eshopu
2 546 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový O 50/60 chrom plast 8100002
Skladem v eshopu
343 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička s polystyrénovým nosičem CONOFLAT model 857-2 od firmy Kaldewei nabízí extrémně plochý design bez hrany. Smaltovaný kryt odtoku zapadá zcela bez přechodu do povrchu v úrovni podlahy.
Informace k produktu:
rozměr: 100x150x2,3 cm
celková výška: 11 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 120 mm
Povinné příslušenství: speciální odtoková souprava KA120 - naleznete níže v souvisejícím zboží.
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 43 kg |
| EAN: | 4001112774656 |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 43 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 90 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84310.81
Skladem v eshopu
12 891 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 120 x 100 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84313.31
Skladem v eshopu
11 429 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak ANETA EX 75 x 90 cm A003701320 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 893 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flexia sprchová vanička 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru litý mramor antracit matná 72901.51
Skladem v eshopu
13 149 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 90 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84310.31
Skladem v eshopu
12 891 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 100 x 100 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84301.31
Skladem v eshopu
8 247 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 130 x 90 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84308.31
Skladem v eshopu
11 309 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Irena HI14090 sprchová vanička 140 x 90 x 3,5 cm litý mramor
Skladem v eshopu
11 832 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 160 x 90 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84311.81
Skladem v eshopu
13 631 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 90 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84310.11
Skladem v eshopu
12 891 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 130 x 80 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84303.31
Skladem v eshopu
10 827 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |