Kaldewei Cayonoplan 90 x 90 cm 361400010001 sprchová vanička model 2254-1
Kód: 139972Související produkty
Aqualine WJ607 Sifon s převlečnou matkou 1 1/2"
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
53 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový O 50/60 nerez mřížka 8100000
Skladem v eshopu
249 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner sifon vaničkový 60 nízký krytka nerez 162.640.3
Skladem v eshopu
396 Kč
Aqualine vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm DN40 krytka ABS/chrom PF408
Skladem na prodejně
189 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Profesional sifon vaničkový 90 mm bílá matná X01850
Skladem v eshopu
1 513 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth sifon vaničkový O90 mm nerezová mřížka 8100014
Skladem v eshopu
352 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička Cayonoplan model 2251-1 od firmy Kaldewei je extrémně plochá, s bočním odtokem a maximálně vhodná pro instalaci v úrovni podlahy.
Informace k produktu:
rozměr: 90x90x1,8 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 4055761046954 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Čtvercové |
| Hmotnost: | 22 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak ANGELA LA 90 x 90 cm A017701220 sprchová vanička
Skladem v eshopu
5 400 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Project Line ALOHA-M 900 čtvercová sprchová vanička 90 x 90 cm 8000154 litý mramor
Skladem v eshopu
5 348 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Aura sprchová vanička 90 x 90 m litý mramor bílá litý mramor
Skladem v eshopu
6 493 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 90 x 90 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84300.11
Skladem v eshopu
7 611 Kč
Aqualine BTTQ90 sprchová vanička 90 x 90 cm akrylát
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
2 935 Kč
Náhrada za C92
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |