Kaldewei Cayonoplan 90 x 140 cm 362700010001 sprchová vanička model 2267-1
Kód: 139983Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa vaničkový sifon 90 mm černá krytka bílý OLBAEWBN942
Skladem v eshopu
1 251 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan sifon vaničkový 60 mm chrom 1724C
Skladem na prodejně
408 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth sifon vaničkový O90 mm nerezová mřížka 8100014
Skladem v eshopu
352 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička Cayonoplan model 2267-1 od firmy Kaldewei je extrémně plochá, s bočním odtokem a maximálně vhodná pro instalaci v úrovni podlahy.
Informace k produktu:
rozměr: 90x140x2,5 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 33 kg |
| EAN: | 4055761065795 |
| ? Šířka: | 140 - 149 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 33 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |