Kaldewei Cayonoplan 75 x 150 cm 363047980001 sprchová vanička model 2270-5
Kód: 140043Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A49K vaničkový sifon kov LUX
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
649 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-401-F OLPSTY401F vaničkový sifon bílý
Skladem v eshopu
252 Kč
.
Aqualine WJ607 Sifon s převlečnou matkou 1 1/2"
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
53 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan úhlové koleno k sifonu DN40/50 bílá 1725
Skladem na prodejně
34 Kč
Úhlové koleno, DN40/50
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm krytka nerez 17911
Skladem na prodejně
456 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner sifon vaničkový 90 nízký nerez 162.940.3
Skladem v eshopu
475 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka bílá 26327
Skladem v eshopu
2 055 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový O 50/60 nerez mřížka 8100000
Skladem v eshopu
249 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička Cayonoplan model 2270-5 se sníženým polystyrénovým nosičem od firmy Kaldewei je extrémně plochá, s bočním odtokem a maximálně vhodná pro instalaci v úrovni podlahy.
Informace k produktu:
rozměr: 75x150x2,5 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 4055761076371 |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 30 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 130 x 90 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84308.11
Skladem v eshopu
11 309 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco SARA 90 x 70 cm HS9070 sprchová vanička litý mramor
Skladem v eshopu
6 280 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sprchová vanička 120 x 90 cm litý mramor bílá 40340
Skladem v eshopu
8 935 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 90 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84310.81
Skladem v eshopu
12 891 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco SARA 120 x 80 cm GS12080 sprchová vanička litý mramor
Skladem v eshopu
7 320 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 130 x 80 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84303.81
Skladem v eshopu
10 827 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sprchová vanička 140 x 90 cm litý mramor bílá 40343
Skladem v eshopu
10 397 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 90 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84310.31
Skladem v eshopu
12 891 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Chrome 110 x 80 cm XA04D401010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 597 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Chrome 120 x 90 cm XA04G701010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
9 202 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 90 x 80 x 4 cm 63511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 301 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |