Kaldewei Cayonoplan 70 x 170 cm 370147980001 sprchová vanička model 2278-5
Kód: 140050Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Mirai vaničkový sifon 90 mm DN40 krytka bílá 72730W
Skladem v eshopu
1 969 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm nízký krytka nerez 17916
Skladem na prodejně
507 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa vaničkový sifon 90 mm černá krytka bílý OLBAEWBN942
Skladem v eshopu
1 251 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A49K vaničkový sifon kov LUX
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
649 Kč
SALECODE:BER3:3:%
A-Interiéry ANI Plast 50 vanový / vaničkový sifon s výpustí Click-Clack PO-61030
Skladem na prodejně
930 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-400-K OLPSTY400K vaničkový sifon chrom
Skladem v eshopu
261 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka bílá 26327
Skladem v eshopu
2 055 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička Cayonoplan model 2278-5 se sníženým polystyrénovým nosičem od firmy Kaldewei je extrémně plochá, s bočním odtokem a maximálně vhodná pro instalaci v úrovni podlahy.
Informace k produktu:
rozměr: 70x170x2,5 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 4055761076425 |
| ? Šířka: | 160 cm a více |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 32 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Hopa Venets sprchová vanička 80 x 70 x 3 cm obdélníková litý mramor bílá VANKOBD7080
Skladem v eshopu
3 247 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička 120 x 100 cm s možností úpravy rozměru litý mramor béžová mat 84313.81
Skladem v eshopu
11 429 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco SARA 120 x 80 cm GS12080 sprchová vanička litý mramor
Skladem v eshopu
7 320 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 90 x 70 x 4 cm 44511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
6 665 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco SARA 100 x 90 cm HS10090 sprchová vanička litý mramor
Skladem v eshopu
7 120 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sprchová vanička 110 x 90 cm litý mramor bílá 40338
Skladem v eshopu
8 557 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak ANETA LA 75 x 90 cm A003701220 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 639 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |