Kaldewei Cayonoplan 70 x 170 cm 370100010001 sprchová vanička model 2278-1
Kód: 140025Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner sifon vaničkový 90 nízký nerez 162.940.3
Skladem v eshopu
475 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-400-K OLPSTY400K vaničkový sifon chrom
Skladem v eshopu
261 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm nízký krytka černá mat 17916B
Skladem v eshopu
662 Kč
Aqualine WJ607 Sifon s převlečnou matkou 1 1/2"
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
53 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka bílá 26327
Skladem v eshopu
2 055 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm krytka bílá 17911W
Skladem v eshopu
589 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka černá 26337
Skladem v eshopu
2 055 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový O 50/60 nerez mřížka 8100000
Skladem v eshopu
249 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička Cayonoplan model 2278-1 od firmy Kaldewei je extrémně plochá, s bočním odtokem a maximálně vhodná pro instalaci v úrovni podlahy.
Informace k produktu:
rozměr: 70x170x2,5 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství, povrchovou úpravu a další barevné provedení poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 4055761065764 |
| ? Šířka: | 160 cm a více |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 32 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Irena HI13080 sprchová vanička 130 x 80 x 3,5 cm litý mramor
Skladem v eshopu
10 040 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 120 x 80 x 4 cm 48511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
8 505 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 160 x 90 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84311.11
Skladem v eshopu
13 631 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 100 x 80 x 4 cm 45511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 731 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84305.11
Skladem v eshopu
12 289 Kč
SALECODE:BER5:5:%
GSI Extra Flat obdélníková sprchová vanička 90 x 70 x 4 cm keramika bílá ExtraGlaze 47090711
Do 2 týdnů
7 043 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sprchová vanička 120 x 90 cm litý mramor bílá 40340
Skladem v eshopu
8 935 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička 120 x 100 cm s možností úpravy rozměru litý mramor béžová mat 84313.81
Skladem v eshopu
11 429 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |