Kaldewei Arrondo 90 x 90 cm 460448040001 sprchová vanička model 880-2
Kód: 137616Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm odtok v mezikruží krytka bílá 17924W
Skladem v eshopu
593 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm krytka chrom KSM107CH-SN90
Skladem v eshopu
880 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-400-F OLPSTY400F vaničkový sifon bílý
Skladem v eshopu
216 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový O 50/60 chrom plast 8100002
Skladem v eshopu
343 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Sifon vaničkový 90/40 INOX plast 475,P
Skladem v eshopu
696 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm krytka nerez 17911
Skladem na prodejně
456 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm nízký krytka černá mat 17916B
Skladem v eshopu
662 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová vanička čtvrkruhová s panelem a polystyrénovým nosičem Arrondo 880-2 od firmy Kaldewei nabízí díky neobyčejně velké ploše pro stání mnoho místa k pohybu při sprchování.
Informace k produktu:
rozměr: 90x90x6,5 cm
celková výška: 8,3 cm
materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
barva: alpská bílá
průměr odpadního otvoru: 90 mm
hmotnost: 25 kg
rádius: 550 mm
Záruka 30 let.
Volitelné příslušenství: odtokové soupravy, povrchovou úpravu a montážní pomůcky poptejte - rádi naceníme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvrtkruhové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 26.3 kg |
| EAN: | 4001112644317 |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Smaltované - ocelové |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Hmotnost: | 26,3 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak RONDA PU 90 x 90 cm A207001120 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 893 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco ARCA sprchová vanička z litého mramoru čtvrtkruh 100 x 100 cm R550 PA551
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
6 120 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kaldewei CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Pankráci 322/26 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | info_CZ@kaldewei.com |