Jokey CENTO 50 LS 50 x 65 x 14 cm zrcadlová skříňka bílá/hliník
Kód: 338509Související produkty
1 190 Kč
Aqualine Serapa LED osvětlení zrcadla 600 x 40 x 100 mm 9W 230V chrom SA148 600x40x100mm
Skladem v eshopu
1 095 Kč
SALECODE:BER5:5:%
2 980 Kč
Sapho Gloster stropní osvětlení E27 2 x 60W bronz AU514
Skladem v eshopu
2 563 Kč
SALECODE:BER5:5:%
1 160 Kč
Sapho Silver stropní LED svítidlo 28x28 cm chrom AU478
Skladem v eshopu
998 Kč
Stínidlo: mléčný plast Trafo součástí osvětlení Přepínač teploty chromatičnosti je součástí - nachází se pod stínidlem
SALECODE:BER5:5:%
1 380 Kč
Sapho Verita nástěnné svítidlo E27 40W 230V chrom AU537
Skladem v eshopu
1 187 Kč
SALECODE:BER5:5:%
1 490 Kč
Sapho Sorento svítidlo keramické stínítko E14 40W 230V keramické stínítko bronz MC098
Skladem v eshopu
1 281 Kč
SALECODE:BER3:3:%
840 Kč
Sapho Kanlux Asten LED osvětlení zrcadla 8W 40 cm černá 26683
Skladem v eshopu
773 Kč
SALECODE:BER3:3:%
999 Kč
Sapho Ledvance koupelnové stropní svítidlo 30 cm AC36060002M
Skladem v eshopu
859 Kč
Detailní popis produktu
CENTO 50 LS Zrcadlová skříňka
Informace k produktu:
rozměry: š. 50 cm, v. 65 cm, hl. 14 cm
osvětlení: 1× LED - Lights Strips páska
zásuvka: uzemněná 220V
materiál: skříňka je vyrobena z MDF
barva: bílá, okraje aluminium
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové zrcadla, galerky |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 4013251861562 |
| ? Šířka: | 50 - 59 cm |
| ? Výška: | 60 - 69 cm |
| Barva: | Bílá / hliník |
| Materiál: | Dřevo |
| Osvětlení: | S osvětlením |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení