Besco vana INTIMA 160 x 90 cm asymetrická pravá vč. noh VANINTI16P+OLVPINOZSTELI
Kód: OLS03835Související produkty
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Baterie vanová páková, volně stojící
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0508 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Puri PU 022.21BL vanová baterie nástěnná 150 mm s přepínačem bez příslušenství černá
Detailní popis produktu
Nutno specifikovat pravou či levou variantu.
Uvedená cena je pouze za holou vanu. Možnostdokoupení setu čelního + bočního panelu (na kratší stranu), které jsou pouze naobjednávku(cena na poptávku)..
V moderních koupelnách je stále častější požadavek na kombinaci sprchového koutu i vany. Ne v každém prostoru je to však možné. Zvažte proto možnost instalace vanové zástěnya užívejte si jen výhody.
Bez čeho se vaše nová asymetrická vana rozhodně neobjede jevanová baterie,sprchová růžice,držák ruční sprchyčivanového madla. V okolí vany oceníte také koupelnové poličky, které najdete v sekcidrátěný program.
Přednostiasymetrické vanyINTIMA:
- Hloubkavany:41,5 cm
- Barva: bílá
- Materiál:sanitární akrylát
- Odtok a přepadsituován ve středu vany u delší čelní hrany
- Okraje vany umožňují instalaci vanové zástěny
Rozměry vany:
- 150 ×85 cm (190 l) (levá / pravá varianta)
- 160 × 90 cm (205 l) (levá / pravá varianta)
- ZÁRUKA10LET
*BESAFE:
Povlak BeSafe je speciálně vyvinutá protiskluzová vrstva nanesená na povrch vany nebo sprchové vaničky. Poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost koupání. Jemná struktura BeSafe zaručuje bezproblémové čištění vany nebo sprchové vaničky a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu.
ŠVÝCARSKÁ KVALITA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 25 kg |
| ? Délka: | 160 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| ? Designová řada: | Intima |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Umístění: | Pravé |
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |