Besco INTIMA SLIM 150 x 85 cm VANINTI15SLIMP+OLVPINOZSTELI vana vč. nožiček levá
Kód: OLS01377Související produkty
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 05 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Freedom FM 082.00CR.RB07A vanová baterie do podlahy s příslušenstvím chrom
Puri PU 022.21BL vanová baterie nástěnná 150 mm s přepínačem bez příslušenství černá
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0521 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Baterie vanová páková, do prostoru
Detailní popis produktu
Vana Intima Slim pravá včetně nožiček.
Informace k produktu:
Rozměr: 150 x 85 cm
Objem: 190 l
Hloubka vany: 41,5 cm
Barva: bílá
Materiál: ABS sanitární akrylát
Provedení: pravé (na hl. fotografii provedení levé)
Odtok a přepad: situován ve středu vany u delší strany
Doplňky: čelní a boční panely nelze dokoupit
Záruka: 10 let
BESAFE: Povlak BeSafe je speciálně vyvinutá protiskluzová vrstva nanesená na povrch vany nebo sprchové vaničky. Poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost koupání. Jemná struktura BeSafe zaručuje bezproblémové čištění vany nebo sprchové vaničky a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu. ŠVÝCARSKÁ KVALITA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 15 kg |
| ? Délka: | 150 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| ? Designová řada: | Intima |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Umístění: | Levé |
.
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |