Besco INTIMA DUO 170 x 125 cm VANINTID17L+OLVPINOZSTELID vana vč. nožiček levá
Kód: OLS03894Související produkty
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0522 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Flat FL 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Life LF 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Detailní popis produktu
Vana Hopa INTIMA DUO 170 x 125 cm levá vč. nožiček VANINTID17L+OLVPINOZSTELID.
Informace k produktu:
Rozměr: 170 x 125 cm
Objem: 225 l
Hloubka vany: 41,5 cm
Barva: bílá
Materiál: sanitární akrylát
Provedení: levá (na hl. fotografii vyobrazena vana pravá)
Odtok a přepad: situován ve středu vany u čelní hrany
Záruka: 10 let
BESAFE: Povlak BeSafe je speciálně vyvinutá protiskluzová vrstva nanesená na povrch vany nebo sprchové vaničky. Poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost koupání. Jemná struktura BeSafe zaručuje bezproblémové čištění vany nebo sprchové vaničky a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu.
ŠVÝCARSKÁ KVALITA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 42 kg |
| ? Délka: | 170 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| ? Designová řada: | Intima |
| Hmotnost: | 42 kg |
| Umístění: | Levé |
.
.
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |