Hopa Fonti 4108 umyvadlová/dřezová baterie nástěnná 150 mm nikl broušený BAREL4108
Kód: OLS09606Související produkty
.
Detailní popis produktu
Nástěnná baterie je dodávána s výtokovým ramínkem.
Přednosti nástěnné baterie FONTI 4108:
- Moderní trendy design
- Umyvadlová/dřezová baterie nástěnná
- Anti line aretator (proti usazování vodního kamene)
- Provedení: nikl broušený
- Moderní perlátor
- Prověřená technologie
- Keramická kartuše
- Vše testováno se 100% úspěšností
- Všechny díly odpovídají předpisům EN817
- Pákové ovládání
- Úspora vody
- ZÁRUKA 5 LET
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Nikl |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Fonti |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Eleganta EL 015.11WV umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící vysoká bez výpusti bílá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká šetřící bez výpusti chrom
Eleganta umyvadlová baterie podomítková bez tělesa 2 prvková grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti grafit
Eleganta EL 015.00CR umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká šetřící bez výpusti bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 Slavičín 76321 |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |