Hopa FONTI 39 BAREL39 sprchová baterie s příslušenstvím
Kód: 122730Související produkty
Foto pouze ilustrační, sklo dveří je čiré, bez dekoru!
Vytváří a obnovuje funkci ochranné vrstvy sprchového koutu Množství (500 ml)
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Sprchová nástěnná vodovodní Fonti od firmy Hopa.
Informace k produktu:
Typ baterie: nástěnná
Ovládání: pákové
Povrchová úprava: chrom
Kartuše: keramická
Rozteč: 150 mm
Výroba: Made in Italy
Součástí balení je sprchová hadice a hlavice, která lze nastavit na 2 různé polohy proudu vody.
Záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Fonti |
| Hmotnost: | 2 kg |
Kvalitní testovaná a cenově přístupná série s přepínačem sprchy pod tělem baterie na ramínku
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 Slavičín 76321 |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |