Besco AVITA SLIM+ 170 x 75 cm VANAVIT17SLILP+OLVPINOZ vana včetně nožiček levá
Kód: OLS03723Související produkty
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0521 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Flat FL 080.20BL.RB07A vanová baterie do podlahy s příslušenstvím černá
Baterie CLASS BLACK vanová do podlahy
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Baterie vanová páková, nástěnná černá
Detailní popis produktu
Asymetrická vana Avita Slim+ včetně nožiček a sifonu levá.
Informace k produktu:
Rozměr: 170 x 75 cm
Hloubka: 42 cm
Materiál: sanitární akrylát
Barva: bílá
Objem: 190 l
Provedení: levé (na hl. fotografii provedení pravé)
Hrana vany: pouze 15 mm
Přednosti vany Avita Slim+:
přepad s podélnou štěrbinou
odtok a přepad situován ve středu vany u delší hrany
okraje vany umožňují instalaci vanové zástěny
K vaně lze doobjednat protiskluzová povrchová úprava BeSafe - na dotaz rádi naceníme.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 35 kg |
| ? Délka: | 170 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |