Besco AVITA SLIM+ 150 x 75 cm vana včetně nožiček levá VANAVIT15SLILP+OLVPINOZ
Kód: OLS03725Související produkty
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Life LF 022.00CR vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenstí chrom
Freedom FM 082.00CR.RB07A vanová baterie do podlahy s příslušenstvím chrom
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Eleganta vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Life LF 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Detailní popis produktu
Asymetrická vana Avita Slim+ včetně nožiček a sifonu levá.
Informace k produktu:
Rozměr: 150 x 75 cm
Hloubka: 42 cm
Materiál: sanitární akrylát
Barva: bílá
Objem: 150 l
Provedení: levé (na hl. fotografii provedení pravé)
Hrana vany: pouze 15 mm
Přednosti vany Avita Slim+:
přepad s podélnou štěrbinou
odtok a přepad situován ve středu vany u delší hrany
okraje vany umožňují instalaci vanové zástěny
K vaně lze doobjednat protiskluzová povrchová úprava BeSafe - na dotaz rádi naceníme.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Délka: | 150 cm |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
| Položka byla vyprodána… | |
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |