Besco AVEO DUE 120 cm BCAVEODUE120 sprchový kout Walk-in
Kód: OLS02829Související produkty
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Walk-in sprchový kout AVEO DUE nabízí revoluční řešení bez použití pohyblivých dveří, rohových vzpěr a pantů. Ve spojení s moderními odtokovými kanálky vznikne zcela bezbariérový prostor pro sprchování. Zástěny jsou vyrobeny z bezpečnostního skla.
Rozpěrná teleskopická tyč v ceně.
Boční panely nejsou v ceně.
Sprchový kout lze instalovat na vaničku nebo velmi elegantní přímo na podlahu. Při montáži přímo na podlahu jsou velmi efektivním řešením pro odvod vody podlahové odtokové žlaby.
Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout. A zpestřete design své nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchová baterie skvěle doplní design vašeho sprchového koutu, sprchová růžice s masážními tryskami zajistí komfort při sprchování a držák sprchové růžice za skvělou cenu. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchový hydromasážní panel posune Vaše sprchování na zcela novou úroveň a to se stane opravdovým zážítkem.
Rozměry pevné stěny:
- 90 × 195 (výška) cm
- 100 × 195 (výška) cm
- 110 × 195 (výška) cm
- 120 × 195 (výška) cm
- 130 × 195 (výška) cm
- 140 × 195 (výška) cm
Sklo: 8 mm čiré bezpečnostní sklo
- ZÁRUKA 2 ROKY
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 35 kg |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 195 - 199 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Aveo Due |
| Hmotnost: | 35 kg |
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Be.Colors walk-in sprchová zástěna 138 - 140 x 200 cm rám fialová sklo millerighe BBCO505494S03
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOPA CZ, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Divnice 144 763 21 Slavičín |
| E-mail : | info@olsen-spa.cz |