Gelco MITIA 200 x 90 x 3 cm PMS20090 sprchová vanička šedá profilovaná
Kód: GEL00359Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Nalepovací nožičky k vaničkám 8ks GNN8
Skladem v eshopu
680 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm krytka chrom KSM107CH-SN90
Skladem v eshopu
880 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco GE90EXNMINUS vaničkový sifon 90 mm extra nízký výška 51 mm
Skladem na prodejně
536 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco GELCO vaničkový sifon, průměr otvoru 90mm DN40 nízký pro vaničky s krytem PB90EXN MINUS
Skladem na prodejně
600 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan sifon vaničkový 90 mm nerez 1722C
Skladem na prodejně
624 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Sifon vaničkový 60/40 INOX plast 470,P
Skladem v eshopu
348 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm krytka bílá 17911W
Skladem v eshopu
589 Kč
SALECODE:BER3:3:%
817 Kč
Vaničkový sifon určený pro všechny typy sprchových vaniček, které mají otvor pro sifon o průměru 90mm
Detailní popis produktu
Vanička z litého mramoru MITIA na první pohled zaujme svým profilovaným dnem v imitaci kamene. 
- Profilované dno, imitace kamene
- Nulový průhyb
- Nosnost 300 kg
- Výška vaničky 2,6 cm
- Kryt sifonu nerez mřížka (sifon není součástí vaničky)
- Při instalaci do niky je možné vaničku upravit řezem na požadovaný rozměr. Jeden řez je zdarma, každý další je zpoplatněn dle platného ceníku.  Termín dodání cca 5-6 týdnů.  Požadavek na úpravu rozměru uvádějte zároveň s  objednávkou vaničky.
- Vaničku je možné objednat v barvě bílá, šedá, světle šedá a černá

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MITIA |
| Rozměr | 200x90x2,6 cm |
| Délka | 2000  mm |
| Šířka | 900  mm |
| Výška | 26  mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90  mm |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kámen |
| Balení obsahuje | Kryt sifonu |
| Hmotnost / ks | 99.0000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913893308 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 3 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 49 kg |
| EAN: | 8590913893308 |
| Typ: | Nízká |
| ? Šířka: | 160 cm a více |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Litý mramor |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 99 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Irena HI14080 sprchová vanička 140 x 80 x 3,5 cm litý mramor
Skladem v eshopu
11 320 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Chrome 110 x 80 cm XA04D401010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 597 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flexia sprchová vanička 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru litý mramor antracit matná 72901.51
Skladem v eshopu
13 149 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Irena HI13090 sprchová vanička 130 x 90 x 3,5 cm litý mramor
Skladem v eshopu
10 680 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco IRENA 120 x 100 cm HI120100 sprchová vanička
Skladem v eshopu
10 872 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 100 x 80 x 4 cm 45511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 731 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička 120 x 100 cm s možností úpravy rozměru litý mramor béžová mat 84313.81
Skladem v eshopu
11 429 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84305.81
Skladem v eshopu
12 289 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 90 x 80 x 4 cm 63511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 301 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Gelco s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Makovského 1341/12, 163 00 Praha 6 - Řepy |
| E-mail : | info@gelcocz.eu |