Gelco MITIA 160 x 90 x 3 cm PMS16090 sprchová vanička šedá profilovaná
Kód: GEL00356Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Nalepovací nožičky k vaničkám 8ks GNN8
Skladem v eshopu
680 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm krytka chrom KSM107CH-SN90
Skladem v eshopu
880 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco GE90EXNMINUS vaničkový sifon 90 mm extra nízký výška 51 mm
Skladem na prodejně
536 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco GELCO vaničkový sifon, průměr otvoru 90mm DN40 nízký pro vaničky s krytem PB90EXN MINUS
Skladem na prodejně
600 Kč
Detailní popis produktu
Vanička z litého mramoru MITIA na první pohled zaujme svým profilovaným dnem v imitaci kamene. 
- Profilované dno, imitace kamene
- Nulový průhyb
- Nosnost 300 kg
- Výška vaničky 2,6 cm
- Kryt sifonu nerez mřížka (sifon není součástí vaničky)
- Při instalaci do niky je možné vaničku upravit řezem na požadovaný rozměr. Jeden řez je zdarma, každý další je zpoplatněn dle platného ceníku.  Termín dodání cca 5-6 týdnů.  Požadavek na úpravu rozměru uvádějte zároveň s  objednávkou vaničky.
- Vaničku je možné objednat v barvě bílá, šedá, světle šedá a černá

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MITIA |
| Rozměr | 160x90x2,6 cm |
| Délka | 1600  mm |
| Šířka | 900  mm |
| Výška | 26  mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90  mm |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kámen |
| Balení obsahuje | Kryt sifonu |
| Hmotnost / ks | 97.0000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913893278 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 3 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 49 kg |
| EAN: | 8590913893278 |
| Typ: | Nízká |
| ? Šířka: | 160 cm a více |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Litý mramor |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 97 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 110 x 90 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84314.31
Skladem v eshopu
10 483 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84305.31
Skladem v eshopu
12 289 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84305.11
Skladem v eshopu
12 289 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sprchová vanička 120 x 90 cm litý mramor bílá 40340
Skladem v eshopu
8 935 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant obdélníková sprchová vanička 100 x 80 x 5 cm bez nožiček akrylát bílá XA01A401210
Do 2 týdnů
4 724 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Irena HI14090 sprchová vanička 140 x 90 x 3,5 cm litý mramor
Skladem v eshopu
11 832 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 140 x 90 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84309.11
Skladem v eshopu
12 117 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan DEEP 160 x 75 x 26 cm 72385 sprchová vanička hluboká
Skladem v eshopu
8 247 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Chrome sprchová vanička 100 x 90 cm white XA04A701010
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
7 597 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Gelco s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Makovského 1341/12, 163 00 Praha 6 - Řepy |
| E-mail : | info@gelcocz.eu |