Gelco MITIA 120 x 90 x 3 cm PMS12090 sprchová vanička šedá profilovaná
Kód: GEL00318Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco GE90EXNMINUS vaničkový sifon 90 mm extra nízký výška 51 mm
Skladem na prodejně
536 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Nalepovací nožičky k vaničkám 8ks GNN8
Skladem v eshopu
680 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm krytka chrom KSM107CH-SN90
Skladem v eshopu
880 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco GELCO vaničkový sifon, průměr otvoru 90mm DN40 nízký pro vaničky s krytem PB90EXN MINUS
Skladem na prodejně
600 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan sifon vaničkový 60 mm chrom 1724C
Skladem na prodejně
408 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan úhlové koleno k sifonu DN40/50 bílá 1725
Skladem na prodejně
34 Kč
Úhlové koleno, DN40/50
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka bílá 26327
Skladem v eshopu
2 055 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth sifon vaničkový O90 mm nerezová mřížka 8100014
Skladem v eshopu
352 Kč
Aqualine vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm DN40 krytka ABS/chrom PF408
Skladem na prodejně
189 Kč
Detailní popis produktu
Vanička z litého mramoru MITIA na první pohled zaujme svým profilovaným dnem v imitaci kamene. 
- Profilované dno, imitace kamene
- Nulový průhyb
- Nosnost 300 kg
- Výška vaničky 2,6 cm
- Kryt sifonu nerez mřížka (sifon není součástí vaničky)
- Při instalaci do niky je možné vaničku upravit řezem na požadovaný rozměr. Jeden řez je zdarma, každý další je zpoplatněn dle platného ceníku.  Termín dodání cca 5-6 týdnů.  Požadavek na úpravu rozměru uvádějte zároveň s  objednávkou vaničky.
- Vaničku je možné objednat v barvě bílá, šedá, světle šedá a černá

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MITIA |
| Rozměr | 120x90x2,6 cm |
| Délka | 1200  mm |
| Šířka | 900  mm |
| Výška | 26  mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90  mm |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kámen |
| Balení obsahuje | Kryt sifonu |
| Hmotnost / ks | 83.0000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913893216 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 3 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 49 kg |
| EAN: | 8590913893216 |
| Typ: | Nízká |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Litý mramor |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 83 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco SARA 100 x 90 cm HS10090 sprchová vanička litý mramor
Skladem v eshopu
7 120 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flexia sprchová vanička 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru litý mramor antracit matná 72901.51
Skladem v eshopu
13 149 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan DEEP 160 x 75 x 26 cm 72385 sprchová vanička hluboká
Skladem v eshopu
8 247 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Chrome 120 x 80 cm XA04G401010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
8 019 Kč
SALECODE:BER5:5:%
GSI Extra Flat obdélníková sprchová vanička 90 x 70 x 4 cm keramika bílá ExtraGlaze 47090711
Do 2 týdnů
7 043 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Irena HI13080 sprchová vanička 130 x 80 x 3,5 cm litý mramor
Skladem v eshopu
10 040 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak ANETA EX 75 x 90 cm A003701320 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 893 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 130 x 90 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84308.31
Skladem v eshopu
11 309 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84305.11
Skladem v eshopu
12 289 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Flat sprchová vanička obdélníková 100 x 90 cm lítý mramor bílá XA03A711010
Skladem v eshopu
6 076 Kč
Gigant Pro Flat sprchová vanicka obdélníková 100 x 90 cm lítý mramor bílá
SALECODE:BER3:3:%
Gelco SARA 120 x 90 cm GS12090 sprchová vanička litý mramor
Skladem v eshopu
7 800 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Gelco s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Makovského 1341/12, 163 00 Praha 6 - Řepy |
| E-mail : | info@gelcocz.eu |