Gelco Ema PE12080 sprchová vanička 120 x 80 x 3 cm z litého mramoru
Kód: 149991Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco GELCO vaničkový sifon, průměr otvoru 90mm DN40 nízký pro vaničky s krytem PB90EXN MINUS
Skladem na prodejně
600 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco GE90EXNMINUS vaničkový sifon 90 mm extra nízký výška 51 mm
Skladem na prodejně
536 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Nalepovací nožičky k vaničkám 8ks GNN8
Skladem v eshopu
680 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Sifon vaničkový 90/40 INOX plast 475,P
Skladem v eshopu
696 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan vaničkový sifon 90 mm krytka nerez 17911
Skladem na prodejně
456 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner sifon vaničkový 60 nízký krytka nerez 162.640.3
Skladem v eshopu
396 Kč
SALECODE:BER3:3:%
631 Kč
Nízký vaničkový sifon, určený pro všechny typy sprchových vaniček, které mají otvor pro sifon o průměru 90 mm
SALECODE:BER3:3:%
A-Interiéry ANI Plast 50 vanový / vaničkový sifon s výpustí Click-Clack PO-61030
Skladem na prodejně
930 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Mirai vaničkový sifon 90 mm DN40 krytka bílá 72730W
Skladem v eshopu
1 969 Kč
Detailní popis produktu
Kryt sifonu je z litého mramoru.
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Rozměr | 120x80x3 cm |
| Délka | 1200  mm |
| Šířka | 800  mm |
| Výška | 30  mm |
| Hloubka | 18  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90  mm |
| Nosnost | 300.0000  kg |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Hmotnost / ks | 58.0000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913862700 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 3 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 58 kg |
| EAN: | 8590913862700 |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Litý mramor |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 58 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco SARA 100 x 90 cm HS10090 sprchová vanička litý mramor
Skladem v eshopu
7 120 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Chrome sprchová vanička 100 x 90 cm white XA04A701010
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
7 597 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 130 x 80 cm s možností úpravy rozměru bílá mat 84303.11
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
10 827 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco IRENA 150 x 90 cm HI15090 sprchová vanička
Skladem v eshopu
13 352 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 120 x 70 x 4 cm 47511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
7 955 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička 120 x 100 cm s možností úpravy rozměru litý mramor béžová mat 84313.81
Skladem v eshopu
11 429 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 90 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84310.31
Skladem v eshopu
12 891 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco SARA 120 x 80 cm GS12080 sprchová vanička litý mramor
Skladem v eshopu
7 320 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84305.81
Skladem v eshopu
12 289 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flexia sprchová vanička 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru litý mramor antracit matná 72901.51
Skladem v eshopu
13 149 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Irena HI14090 sprchová vanička 140 x 90 x 3,5 cm litý mramor
Skladem v eshopu
11 832 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Gelco s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Makovského 1341/12, 163 00 Praha 6 - Řepy |
| E-mail : | info@gelcocz.eu |