Cersanit Joanna 140 x 90 cm S301-166 vana asymetrická akrylátová pravá vč. noh
Kód: 39650Související produkty
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0508 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Life LF 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Chrome II vanová baterie nástenná 150 mm bez príslušenství cerná
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0522 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Baterie INFINITY KARTÁČOVANÝ NIKL vanová páková, s přepínačem
Detailní popis produktu
Celoakrylátová asymetrická vana Joanna od firmy Cersanit.
Informace k produktu:
Rozměr: 140x90 cm
Provedení: pravé
Kapacita: 185 l
Barva:bílá
Výroba: Akrylátová deska nahřátá na požadovanou teplotu se zformuje. Ze spodní strany se připevní na dno dřevotřísková deska s nástřikem sklolaminátu pro vyztužení. Min. tloušťka akrylátu Lucite je 4,5 mm.
Řešením je asymetrická vana Joanna od Cersanit
Marcel
Sen a realita s vanou Joanna
Martina s rodinouDoplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 5907720690083 |
| ? Délka: | 140 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Umístění: | Pravé |
.
.
.
.
.
Umývátko není součástí vany.
.
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.