Bruckner Sieger dřezová baterie nástěnná s vysokou hubicí 150 mm chrom 914.015.1
Kód: SAP104132Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Bruckner rohový vřetenový ventil 1/2 x 3/8 chrom 181.867.1
Skladem v eshopu
162 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 44x74 s odkapem a přepadem nerez DR44/74
Skladem v eshopu
1 605 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Dřez 49x62 1+1/2 s odkapem a přepadem nerez DR49/62
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
2 319 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.51 s přepadem nerez DR51
Skladem v eshopu
1 428 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem s přepadem z dřezu 78 x 48 x 18 cm písek DRGM48/78SA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 40x50 s přepadem nerez DR40/50A
Skladem v eshopu
892 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem 58 x 48 x 16 cm s přepadem z dřezu grafit DRGM48/58HA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.43 s přepadem nerez DR43
Skladem v eshopu
1 342 Kč
.
Detailní popis produktu
Série vodovodních baterií Sieger nabízí moderní design doplněný oblou hranou. Díky tomuto spojení tvarů se dobře kombinují s ostatním zařízením koupelny.
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| Šířka | 213  mm |
| Výška | 270  mm |
| Hloubka | 210  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35  mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.9100  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913877599 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 7 roků |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8590913877599 |
| Typ: | Dřezové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Sieger |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Mikela dřezová baterie stojánková s výsuvnou sprškou gun metal šedá 1106-30GM
Skladem v eshopu
2 399 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Rona dřezová baterie stojánková zlatá matná JK125GB
Skladem v eshopu
2 571 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Rona dřezová baterie stojánková chrom JK125
Skladem v eshopu
2 227 Kč
Aqualine Sintra Eco dřezová baterie stojánková 3,8 l/min bez výpusti chrom SX070-01
Skladem v eshopu
915 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Aton dřezová baterie stojánková se sprškou chrom EV125
Skladem v eshopu
2 915 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Sanjet Infinity páková baterie dřezová bez výpusti chrom I72C
Skladem v eshopu
4 376 Kč
Baterie INFINITY páková dřezová
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |