Bruckner SCHMITZ podomítkový sprchový set s pákovou baterií 2 výstupy chrom 863.142.1
Kód: SAP108601Související produkty
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
.
.
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35  mm |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | Dvoucestné, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 4.3760  kg |
| Balení | 6  ks |
| EAN | 8590913960611 |
| Záruka | 6 let |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 roků |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 8590913960611 |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Podomítkové baterie |
| Tvar: | Kulaté |
| ? Designová řada: | Schmitz |
| Hmotnost: | 4,4 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa grafit
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím chrom
Eleganta EL 065.20BLM.O2.RB07E sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa černá
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem černá
Eleganta EL 068.60RGB.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Eleganta EL 065.60RGB.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Puri PU 032.20BL sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |