Bruckner Hoffer sprchová baterie nástěnná 150 mm chrom 424.011.1
Kód: SAP104096Související produkty
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
.
Detailní popis produktu
V sérii HOFFER najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu i kuchyni.
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | HOFFER |
| Šířka | 177  mm |
| Výška | 130  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40  mm |
| Průtok (3 bar) | 25.300  l/min |
| Hmotnost / ks | 1.0900  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913878473 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 7 roků |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8590913878473 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Hoffer |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Eleganta sprchová baterie nástěná 150 mm bez příslušenství grafit
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem černá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |