Arttec Niké Classic SOR01868 vana asymetrická akrylátová pravá 160 x 105 cm
Kód: 135526Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A51CR vanový sifon automat komplet chrom
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
680 Kč
Záruka plus
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Metalia 55 55020,0 vanová baterie nástěnná 150 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
1 954 Kč
Aqualine WILA vanová zástěna 90x140cm skládací, chrom, čiré sklo AQ5742
Skladem na prodejně
4 039 Kč
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Akce
Tip
SALECODE:BER3:3:%
–23 %
Alcaplast A55K vanový sifon automat s bovdenem komplet kov
Skladem na prodejně
689 Kč
Detailní popis produktu
Vana NIKÉ CLASSIC z Arttecu se vyznačuje dlouhodobou životností, stálou barevností a snadnou údržbou.
Technické parametry:
Rozměry: 160x105x46 cm (+ 18cm rám s nožičkami)
Objem: 210l
Materiál: akrylát
Provedení: pravé
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 151 kg |
| ? Délka: | 160 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ne |
| Hmotnost: | 105 kg |
| Umístění: | Pravé |
Besco RIMA 130 x 85 cm VANRIM130P+OLVPINOZ vana včetně nožiček pravá
Skladem v eshopu
5 824 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech FOX 160 x 90 cm SAFOX160P vana akrylátová pravá
Skladem v eshopu
9 912 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak BeHappy II 150 x 75 cm C981000000 vana levá
Skladem v eshopu
7 812 Kč
.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ARTTEC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Rosická 358 Tetčice 664 17 |
| E-mail : | objednavky@arttec.cz |