Aqualine ZOJA výškově stavitelná nožička výška 100-110mm černá mat 10078B
Kód: SAP116967Detailní popis produktu
- Výška 10 cm s možností zvýšení na 11 cm
- Materiál: pochromovaná ocel
- Snadná montáž pomocí 4 vrutů, které jsou součástí balení
- Počet ks v balení: 1 ks
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 10 cm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Hmotnost / ks | 0.1600  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913130434 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství ke koupelnovému nábytku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590913130434 |
| Barva: | Černá |
| ? Designová řada: | Zoja |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |