Aqualine Walk-in 80 x 190 cm zástěna jednodílná WI080
Kód: 138744Související produkty
Akce
–44 %
Aqualine 37030 závěsný háček na sprchové zástěny chrom
Skladem v eshopu
69 Kč
.
SALECODE:BER5:5:%
Sapho police na walk-in zástěnu 142 cm chrom EG1410
Skladem v eshopu
1 539 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 850 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO24
Skladem v eshopu
5 592 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 650 x 130 x 55 mm ke stěně DN50 GMO22
Skladem v eshopu
5 192 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–48 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 800 mm DN40 nerez 4943.204.8C
Skladem v eshopu
1 790 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 475 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 850 mm DN50 nerez GMP84
Skladem v eshopu
5 432 Kč
Detailní popis produktu
Zástěny typu WALK-IN představují moderní a jednoduché řešení sprchového koutu. Zástěny mají bezpečnostní sklo o síle 6 mm. V nabídce jsou zástěny v šesti šířkách. Součástí balení je teleskopická vzpěra umožňující vysunutí v rozmezí 70-120 cm, čímž tyto zástěny najdou využití nejen v koupelnách malých, ale i těch, kde je pro sprchování vyčleněn velkorysý prostor.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | WALK-IN |
| Šířka | 800  mm |
| Výška | 1900  mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6  mm |
| Balení obsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 24.4300  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913856198 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny Walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 24.4 kg |
| EAN: | 8590913856198 |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Výplň: | Další výplně |
| Barva profilu: | Chrom |
| ? Designová řada: | Walk-in |
| Hmotnost: | 24,4 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO CHROME sprchová zástěna 140 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně chrom sklo čiré GX1214GX1010
Skladem v eshopu
7 344 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 50 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom sklo čiré ES1050-01
Skladem v eshopu
4 627 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 130 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1413-02
Skladem v eshopu
9 150 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 120 x 210 cm k instalaci ke stěně zlatá kouřové matné sklo ES1412-04
Skladem v eshopu
9 185 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO BLACK sprchová zástěna 70 x 200 cm jednodílná k instalaci ke stěně černá sklo matné GX1470GX1014
Skladem v eshopu
5 504 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca White Matt jednodílná sprchová zástěna 90 x 210 cm k instalaci ke stěně bílá kouřové matné sklo ES1490-03
Skladem v eshopu
7 086 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Black Matt jednodílná sprchová zástěna 90 x 210 cm k instalaci ke stěně černá kouřové matné sklo ES1490-02
Skladem v eshopu
7 086 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco VARIO sklo nordic 1400 x 2000 mm GX1514
Skladem v eshopu
7 432 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Gold Matt jednodílná sprchová zástěna 110 x 210 cm do prostoru zlatá kouřové matné sklo ES1411-08
Skladem v eshopu
10 036 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Esca Chrome jednodílná sprchová zástěna 140 x 210 cm k instalaci ke stěně chrom kouřové matné sklo ES1414-01
Skladem v eshopu
9 615 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |