Aqualine TP340 WC mísa samostatně stojící
Kód: 111904Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Vita Slim wc sedátko 364 x 450 x 51 mm plast černá X01862
Skladem v eshopu
2 287 Kč
Vita Slim wc sedátko 364 x 450 x 51 mm plast cerná
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Uni Chrome Flat wc sedátko soft close černé X01795
Skladem v eshopu
3 477 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozměr | 36,5x39,4x54 cm |
| Šířka | 365  mm |
| Výška | 394  mm |
| Hloubka | 540  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 4,5 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 17.4500  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8698531120728 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC klozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 8698531120728 |
| Materiál: | Keramika |
| Odpad: | Svislý (do země) |
| Provedení: | Bez bidetové trysky |
| Tvar: | Oblé |
| Hmotnost: | 17,4 kg |
| Usazení: | Stojící |
SALECODE:BER5:5:%
Kerasan WALDORF WC mísa 37 x 42 x 65 cm s nádržkou spodní zadní odpad chrom bílá WCSET19-WALDORF
Do 3 dnů
28 346 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Kairo PC106 WC kombi s bidetovou sprškou 36 x 67 cm
Skladem na prodejně
5 667 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Kerasan Retro WC mísa 38,5 x 42 x 59 cm s nádržkou spodní odpad bronz bílá WCSET17-RETRO-SO
Do 3 dnů
31 872 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Paula TP325 WC mísa závěsná
Do 3 dnů
3 431 Kč
V ceně modelu není WC sedátko, lze dokoupit.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |