Aqualine Lotta LT611B sprchová baterie černá
Kód: SAP00547Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
Sapho hladká sprchová hadice plastová 150 cm černá 1208-17
Skladem na prodejně
292 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-100 195 S bílá+grape 14VA01O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
5 432 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-100 195 S bílá+pearl 14VA01O211 sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S bílá+grape 14V401O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Detailní popis produktu
Série LOTTA představuje nový pohled na série levných vodovodních baterií. Umyvadlová stojánková baterie má dostatečnou výšku 85 mm k  perlátoru pro pohodlné omytí rukou. Zajímavá je vanová baterie, vybavená unikátním otočným keramickým přepínačem. Za zmínku stojí i nástěnná umyvadlovo-vanová baterie stylu 2v1, vhodná do bytových jader. To vše je podpořeno zajímavou cenou.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | LOTTA |
| Šířka | 183  mm |
| Výška | 114  mm |
| Hloubka | 130  mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35  mm |
| Průtok (3 bar) | 22.500  l/min |
| Hmotnost / ks | 1.2200  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913882852 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590913882852 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Lotta |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Colorado sprchová baterie nástěnná 100 mm bez výpusti černá CO181.0CMAT
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
2 084 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |