Aqualine 80 x 80 cm C83 sprchová vanička s nožičkami
Kód: 48769Související produkty
Aqualine WJ607 Sifon s převlečnou matkou 1 1/2"
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
53 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan sifon s převlečnou matkou 1 1/2 bílá 72693
Skladem na prodejně
85 Kč
Aqualine TY1002 Vanová souprava s ovládacím bovdenem bez sifonu mosaz/chrom
Skladem na prodejně
271 Kč
Aqualine Arleta Black sprchový kout čtvrtkruhový 80 x 80 x 185 cm posuvné černá sklo čiré BLS800
Do 3 dnů
4 591 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Při instalaci s čelním panelem B83 je nutno instalovat nízký sifon. Vanička je vybavena přepadem.
Vanička je vhodná i jako menší sprchová vana pro umístění v panelových domech, kde malé rozměry koupelny nedovolují použít vanu běžné velikosti.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 80x80x28 cm |
| Délka | 800  mm |
| Šířka | 800  mm |
| Výška | 280  mm |
| Hloubka | 280  mm |
| Objem | 40.00  l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Tvar | Hluboké |
| Průměr odpadu | 54  mm |
| Rádius | R550 |
| Nosnost | 120.0000  kg |
| Tloušťka materiálu | 4  mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Balení obsahuje | Kovová podpěrná konstrukce |
| Hmotnost / ks | 12.5000  kg |
| Balení | 2  ks |
| EAN | 8590913815935 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
ABS/PMMA
ABS/PMMA je z pohledové části tvořen slabou vrstvou akrylátu, který je ve spodní části doplněn vrstvou ABS plastu. Celková tloušťka vstupního materiálu je 3,2 mm a tuhost finálního výrobku je na podobné úrovni jako u produktů ze 100% akrylátu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvrtkruhové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| EAN: | 8590913815935 |
| Typ: | Hluboká |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Hmotnost: | 12,5 kg |
Besco Axim Stone efect sprchová vanička čtvrtkruhová 90 cm akrylátová černá VANKAXIM90SR55
Do 2 týdnů
4 712 Kč
Besco Alex sprchová vanička 81 x 81 x 16 cm čtvrtkruhová akrylát bílá OLBVANACALE80
Skladem v eshopu
2 232 Kč
ALEX čtvrtkruhová sprchová vanička akrylátová 81 x 81 x 16 cm R550 včetně nožiček
SALECODE:BER3:3:%
Ravak RONDA PU 80 x 80 cm A204001120 sprchová vanička
Skladem v eshopu
4 497 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco ARCA sprchová vanička z litého mramoru čtvrtkruh 100 x 100 cm R550 PA551
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
6 120 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |