Aqualine 35 nástěnná baterie, rozteč 150 mm, bez ramínka, chrom 52129
Kód: SAP103163Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
Sapho TP211 keramické umyvadlo 48,5 x 38 cm pod desku
Skladem v eshopu
1 625 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Mereo umyvadlo 50 x 35 x 16 cm plastové bílé PR7180C
Skladem v eshopu
1 655 Kč
Umyvadlo s ochrannou zadní stěnou proti ostřiku, určené pro sklep, zahradu, garáž, dílnu
Detailní popis produktu
Série vodovodních pákových baterií AQUALINE 35 představuje kombinaci tradičního jednoduchého designu a kvality provedení za příznivou cenu. 
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AQUALINE 35 |
| Šířka | 150  mm |
| Hloubka | 60  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35  mm |
| Průtok (3 bar) | 18.400  l/min |
| Hmotnost / ks | 0.9000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913909566 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8590913909566 |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Aqualine 35 |
| Hmotnost: | 0,9 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti prodloužená hubice černá UT007TB
Do 3 dnů
8 127 Kč
Besco Veo umyvadlová baterie stojánková vysoká grafit BABUVIGR
Skladem v eshopu
3 672 Kč
Vysoká stojánková umyvadlová baterie VEO I grafitová barva
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |