Aqualine 35 nástěnná baterie, rozteč 100mm, bez ramínka, chrom 52131
Kód: SAP103164Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
Sapho PICCOLINO 30,5 x 10 x 17 cm PK305 umývátko baterie vpravo
Skladem na prodejně
2 743 Kč
Malé a praktické nábytkové umývátko
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Detailní popis produktu
Série vodovodních pákových baterií AQUALINE 35 představuje kombinaci tradičního jednoduchého designu a kvality provedení za příznivou cenu. 
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AQUALINE 35 |
| Šířka | 100  mm |
| Hloubka | 55  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 100 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35  mm |
| Průtok (3 bar) | 18.400  l/min |
| Hmotnost / ks | 0.8500  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913909559 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8590913909559 |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Aqualine 35 |
| Hmotnost: | 0,8 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix tělo podomítkové dvouprvkové umyvadlové baterie hubice 10 cm černá mat UT110B-1
Do 3 dnů
5 951 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti černá matná zlatá matná UT007BG
Do 3 dnů
8 196 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix umyvadlová baterie podomítková dvouprvková hubice 16 cm černá matná chrom UT118BC
Do 3 dnů
7 706 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |