Aqualine Action MB106 vanová baterie nástěnná 150 mm termostatická
Kód: 121334Související produkty
.
.
.
.
Detailní popis produktu
Materiál rukojetí: plast
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ACTION |
| Šířka | 251  mm |
| Výška | 60  mm |
| Hloubka | 124  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 2.5900  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913843594 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 5 roků |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8590913843594 |
| Typ: | Vanové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Termostatické baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Kohoutkové baterie |
| Hmotnost: | 2,6 kg |
Eleganta vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0508 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Baterie podomítková páková, 2 funkce
Puri PU 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez přílsušenství černá
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |