Aqualine 35 sprchová baterie nástěnná rozteč 100 mm chrom 52156
Kód: 154845Související produkty
Aqualine Flex 11073 sprchová hadice 150 cm chrom
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
137 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Lux FSACC293 opletená sprchová hadice 150 - 180 cm chrom
Skladem na prodejně
275 Kč
.
Detailní popis produktu
Série vodovodních pákových baterií AQUALINE 35 představuje kombinaci tradičního jednoduchého designu a kvality provedení za příznivou cenu. 
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AQUALINE 35 |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 100 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35  mm |
| Průtok (3 bar) | 28.600  l/min |
| Hmotnost / ks | 0.8480  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913839962 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8590913839962 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Aqualine 35 |
| Hmotnost: | 0,8 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultrasan sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy černá matná zlatá UT045VBG
Do 3 dnů
16 693 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy chrom matná černá UT045TBC
Do 3 dnů
15 772 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |