Aqualine 35 nástěnná dřezová baterie rozteč 100 mm, ramínko S, 177mm, chrom 52232
Kód: SAP103307Související produkty
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem 58 x 48 x 16 cm s přepadem z dřezu grafit DRGM48/58HA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Dřez 49x62 1+1/2 s odkapem a přepadem nerez DR49/62
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
2 319 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem 78 x 48 x 18 cm s přepadem z dřezu grafit DRGM48/78HA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Novaservis Granitový dřez s odkapem s přepadem z dřezu 78 x 48 x 18 cm písek DRGM48/78SA
Skladem v eshopu
4 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez 44x74 s odkapem a přepadem nerez DR44/74
Skladem v eshopu
1 605 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Novaservis Dřez kulatý pr.51 s přepadem nerez DR51
Skladem v eshopu
1 428 Kč
.
Detailní popis produktu
Série vodovodních pákových baterií AQUALINE 35 představuje kombinaci tradičního jednoduchého designu a kvality provedení za příznivou cenu. 
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AQUALINE 35 |
| Hloubka | 232  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 100 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35  mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Průtok (3 bar) | 18.400  l/min |
| Hmotnost / ks | 1.9500  kg |
| Balení | 2  ks |
| EAN | 8590913921964 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 roků |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590913921964 |
| Typ: | Dřezové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Materiál: | Mosaz |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Aqualine 35 |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER3:3:%
7 479 Kč
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO 72 představuje nadčasový design a kvalitu, který je dostupný za příznivou cenu. Zaoblené ramínko dodává nadčasový a elegantní vzhled.
SALECODE:BER3:3:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |