A-interiéry AVO 160 x 75 cm vana s dvířky vč. sifonu bílá POL_AVO00012 + Sifon ANI plast 50 ZDARMA

Kód: 156909
Akce Záruka plus slevaX
Značka: A-interiéry
ZDARMAZDARMA 35 263 Kč –8 %
avo1
35 263 Kč –8 % 32 355 Kč / ks 26 740 Kč bez DPH
Skladem

Čelní a boční panely viz. fotky nejsou v ceně vany, jsou za příplatek.

na obrázku je uvedena vana vč. horního přepadu, standartně je však vana dodávaná bez přepadu !!

(v případě zájmu lze dodat vanu s přepadem - prosím, uveďte v objednávce že chcete vanu s přepadem !

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akrylátová obdélníková vana Avo 160 pro starší a osoby s tělesným postižením. Díky pohodlným a vodotěsným dvířkům je vstup a výstup z vany mnohem jednodušší, což umožňuje starším lidem nebo lidem s omezeným pohybem samostatně podstoupit koupel. Má také odnímatelné sedadlo, což zvyšuje bezpečnost použití. Vana je vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu, který je charakterizován vysokou odolností proti poškrábání, zbarvení, mechanickým poškozením a je velmi snadné udržet si čistotu. Vana je dodávána s konstrukcí, na kterou ji postavíte. Konstrukce je v ceně vany.


Technické parametry:
Výrobce: Polimat
Délka: 1600 mm
Šířka: 750 mm
Výška: 580 mm
Hloubka: 470 mm
Objem: 140 l
Průměr odtoku: 50 mm
Typ dna: hladké
Tvar: obdélník
Barva: bílá
Materiál: vyztužený sklolaminát/gelcoat
Horní přepad: není (v případě zájmu lze dodělat - prosím, uveďte v objednávce že chcete vanu s přepadem)
Příslušenství v kompletu: podpěrný rám a odnímatelné sedátko

Vanu z dvířky lze doplnit krycími panely v bílé, nebo černé barvě. Krycí panely se prodávají jako samostatný produkt.

POZOR! V případě objednávky vany a předního panelu je nutno specifikovat způsob uchycení čelního panelu k vaně.
Panel lze dodat jako trvale připojený k vaně ve výrobě, nebo jako odnímatelný – k vaně se pak instaluje pomocí magnetů a je odnímatelný pro případ nutnosti přístupu k vanovému sifónu.

Vany AVO pro starší a tělesně postižené dodáváme v rozměrech: 140×70, 150×75, 160×75, 170×75 a 180×80 cm.
 
K vaně můžete objednat také vanovou zástěnu podle rozměrů vany AVO nebo VOVO:
Tento model nemá horní přepad - tento požadavek lze zadat při objednání. Pozor při použití vanového sifonu s přepadem je nutné, vzhledem k omezené výšce dna vany od podlahy, vanový sifon zapustit do podlahy.

Popis vany:
Elegantní skleněná vstupní dvířka s vnitřním otevíráním jsou zavěšená na nerezových pantech a opatřena vnitřním mechanickým uzavíracím zámkem. Na korpusu o obvodu vstupního otvoru je profilové těsnění ze silikonové pryže, která po přitlačení a uzamčení dvířek zámkem zaručuje dokonalou ochranu před protékáním vody. Praktický odnimatelný sedák obdélníkového tvaru v černé barvě rozšiřuje možnost využití vany pro koupel v sedě což ocení hlavně lidé, pro které zdvih z vany představuje problém. K vaně je možné doobjednat krycí panely - čelní v případě instalace od zdi ke zdi a boční + čelní v případě rohové instalace nebo přístěnné instalace. Krycí panely jsou dostupné v barvě bílé nebo černé. Samotná vana se vyrábí pouze v barvě bílé. Instalace vany je jednoduchá, není vázána na asistenci autorizovaného servisu. Měl by ji však provést kvalifikovaný řemeslník. Výrobcem vany je společnost Polimat, která je držitelem certifikátu systému řízení jakosti ISO 9001. Jedná se o značkového výrobce kvalitní sanitární keramiky a vybavení koupelen. Vyznačují se vysokou úrovní řemeslného zpracování, jednoduchou instalací a standardním uživatelským komfortem.


Záruka 10 let.

Panel je vždy ke koupi vany dostupný, ale objednává se zvlášť (vždy posíláme najednou vanu + konstrukci + panel - pokud je objednaný). Do poznámky objednávky pouze napište, zda chcete panel na magnety (tento panel se dá odejmout a klient se dostane pod vanu k vanovému sifonu) nebo panel bez magnetů (napevno přichycený, klient se nedostane pod vanu k sifonu, pouze když odsune celou vanu ). Konstrukce je v ceně a automaticky se připojuje k objednávce vany. Všechny vany Vovo a Avo projdou dveřmi 60 cm.

 

Nevíte si rady s návrhem koupelny? U nás zařídíte koupelnu za jeden den. Ukázku designu koupelny, cenově dostupné a designově zajímavé produkty, to vše najdete v našem článku Magazínu Bernold zde.

A-interiéry AVO 160 x 75 cm POL_AVO00012 vana s dvířky vč. sifonu

Bolavé klouby a vana s dvířky

Pavla a Pavel
Přestože jsme senioři, žijeme velmi aktivně. Máme rádi procházky, manžel chodí ještě dvakrát týdně do práce a já hlídám často vnoučata. Za celý den býváme dost unaveni. Navíc jsme oba po výměně kyčelního kloubu, manžela často zlobí ještě levé koleno, mě často záda. Vana vás uvolní, bolesti doslova odplavou nebo se výrazně zmírní. Vana s dvířky a nová koupelna byla skvělou investicí. Už teď do ní pohodlně vstupujeme a do budoucna vím, že už nemusíme nic bourat a předělávat, když se naše klouby zhorší a budeme stárnout.
A-interiéry AVO 160 x 75 cm POL_AVO00012 vana s dvířky vč. sifonu

Do vany už nevlezu

Blanka
Po operaci páteře a kolene jsem se bála z nemocnice vrátit domů. Nevěděla jsem, jak se budu sama sprchovat, koupel jsem rovnou škrtla. Syna napadlo koupit vanu s dvířky. Teď si pohodlně vlezu do vany i si sednu na sedátko, které má vana zabudované, takže jsem absolutně samostatná, což je sen každého seniora, dožít bez každodenní pomoci. Děti musí chodit každý den do práce, navíc nebydlí blízko, čekat, až by mě někdo vykoupal, hrozná představa. Z vany se každý den raduji, protože být samostatný, znamená pro každého seniora obrovskou svobodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vany s dvířky pro hendikepované a seniory
Záruka: 10 let
Hmotnost: 53 kg
? Délka: 160 cm
Typ: S dvířky
? Šířka: 70 - 79 cm
? Výška: 50 - 59 cm
Barva: Bílá
Materiál: Akrylátové
Provedení: Možnost panelu ano
? Designová řada: AVO
Hmotnost: 53 kg
Umístění: Levé