Nehledejte nejlevnější položky, rádi vám co nejvýhodněji naceníme ucelenou poptávku

 

Pokud chystáte rekonstrukci, určitě trávíte spoustu času porovnáváním cen a vybíráním vhodného zboží. Máme pro Vás skvělý návrh. Nechejte si sestavit nabídku přímo na míru a získejte nejen koupelnu za ceny, které nejsou na eshopech běžně k vidění.  

Jak individuální ceny získat?

1. Zvedněte telefon a vytočte +420 603 450 340 vše s Vámi domluvíme – otevřeno máme od 8 do 16 hod (po 16 hod a o víkendech volejte přímo jednateli na tel. +420 603 583 835).

2. Napište nám
, co sháníte do emailu eshop@bernold.cz – v ideálním případě uveďte konkrétní produkty, udělejte printscreen zboží v košíku, zašlete parametry v excelu nebo, pokud nechcete zboží sami dohledávat, postačí i informace o rozměrech koupelny, plánovaném zařízení a výše chystané investice do zařizovacích předmětů. My pro Vás připravíme nabídku a dále ji spolu vyladíme.


Při plánovaném nákupu nad 20.000 Kč
 Vám připravíme nabídku, kterou zkrátka nebudete chtít odmítnout. Ale nečekejte jen supervýhodné ceny. Co dále získáte? Ušetříte spoustu času, ušetříte za dopravu, vše pořídíte od jednoho dodavatele, neobjednáte nekompatibilní produkty a navíc vám můžeme doporučit námi prověřené řemeslníky v dosahu našich poboček v Ostravě a v Poříčí nad Sázavou.


Podle Vašich požadavků Vám připravíme individuální ceny pro:

vany, vanové zástěny
sprchové kouty, dveře, vaničky 
koupelnové doplňky a nábytek
kuchyňské dřezy
sanitární keramiku
vodovodní baterie  
dlažby, obklady  
sortiment pro děti, seniory a invalidy
radiátory, žebříky 
kotleohřívače
čerpadla, armatury a ostaní sortiment
a samozřejmě pro Vás zajistíme také veškerý instalatérský materiál, nebo ve vybraných lokalitách doporučíme ověřenou dodavatelskou firmu

zpět