Titania Pure aneb třicet let zkušeností s výrobou vodovodních baterií u Novaservis

Novaservis se opírá o kvalitu a historii

Prvotřídní chrom

Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové provedení. Umyvadlová baterie s click-clack výpustí 33,0 pro umyvadlo s přepadem. Součástí baterie jsou přívodní hadičky. Novaservis Titania Pure 90303,0 umyvadlová baterie s výpustí, kód: NOV03856.

Kvalita podložená pětiletou zárukou

Novaservis Titania Pure 90361/1,0, kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s prodlouženou zárukou 5 let. Prvotřídní chromové provedení. Sprchová nástěnná baterie se spodním vývodem s roztečí 150 mm.

Novaservis Titania Pure 90320/1,0 vanová baterie bez příslušenství chrom, kód: NOV03854.

Kombinujte s Novaservis RU/775,0 sprchová růžice 3 polohová chrom, kód: 132059. Model s přisáváním vzduchu zakoupíte v rozměru 100 x 140 mm.

Novaservis se opírá o kvalitu a historii
Novaservis se opírá o kvalitu a historii

Co o sobě Novaservis ví?

„Síla naší značky spočívá ve vysoké kvalitě výrobků produkovaných v české továrně ve Znojmě na základě evropských technologických standardů - systém řízení výroby a soulad s mezinárodní normou ISO 9001 je pro nás naprostou samozřejmostí. Stejně tak naši značku charakterizuje neustále rozšiřovaná a aktualizovaná nabídka několika tisíc jedinečných produktů rozdělených do 25 kategorií – od vodovodních baterií, koupelnových doplňků, sprchového a instalatérského programu, radiátorů, kuchyňských dřezů apod. až po rozdělovače do otopných systémů.“

Výrobní procesy, zajištující kvalitu, zachovány

Zlaté české ručičky vyrábějí ve Znojmě kvalitní baterie Novaservis, také řadu Titania Pure.

Historie

NOVASERVIS působí na našem trhu už od roku 1990, kdy se firma zaměřila na prodej v oblasti vybavení koupelen. V roce 1995 se NOVASERVIS spojil se společností METAL Znojmo a.s., tradičním výrobcem mosazných koupelnových doplňků v České republice. V roce 2011 vstoupila společnost GRUPA FERRO do společnosti Novaservis, fúze znamenala posílení společnosti a rozšíření prodejních trhů.

Systém řízení výroby je v souladu s mezinárodní normou EN ISO 9001 - "systém managementu jakosti". Neustálým zaváděním novinek a inovací se snaží Novaservis vyjít vstříc požadavkům zákazníků.

Expanze

NOVASERVIS je přední výrobce českých vodovodních baterií, rozdělovačů do otopných systémů a koupelnových doplňků (METALIA, TITANIA, NOBLESS a FERRO) nejen v České republice, ale také ve střední a východní Evropě.

Novaservis v kostce

Továrna

Výroba baterií Novaservis probíhá ve vlastní továrně ve Znojmě. Produkty se vyrábí z nejkvalitnějších surovin a komponentů od těch nejspolehlivějších dodavatelů.

Ekologie

Novaservis nezapomíná na tolik důležitou ekologii. Vodovodní baterie jsou vybaveny inovativním řešením, které pomáhá šetřit výdaje domácnosti, vodu i přírodu.


Kvalita v každém detailu

V každé fázi výroby je věnována velká pozornost detailům, jejich dokonalému provedení i dokončení. Díky tomu se může Novaservis pochlubit miliony spokojených uživatelů!


Design

Atraktivní a moderní design reflektuje nejnovější celosvětové trendy a dokonale podtrhuje moderní styl každé koupelny či kuchyně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení