Hledám nejvýhodnější cenu

Nehledejte nejlevnější položky, rádi vám co nejvýhodněji naceníme ucelenou poptávku

Pokud chystáte rekonstrukci, určitě trávíte spoustu času porovnáváním cen a vybíráním vhodného zboží. Máme pro Vás skvělý návrh. Nechejte si sestavit nabídku přímo na míru a získejte nejen koupelnu za ceny, které nejsou na eshopech běžně k vidění.

Jak individuální ceny získat?

1. Zvedněte telefon a vytočte +420 603 450 340 vše s Vámi domluvíme – na uvedeném čísle nás seženete v pracovní dny od 8 do 16 00hod, nebo v sobotu 8 - 12 00 hod.  V odpoledních hodinách od 16 do 20 h a o víkendech volejte: 603 583 835..

2. Napište nám, co sháníte do emailu eshop@bernold.cz – v ideálním případě uveďte konkrétní produkty, udělejte printscreen zboží v košíku, zašlete parametry v excelu nebo, pokud nechcete zboží sami dohledávat, postačí i informace o rozměrech koupelny, plánovaném zařízení a výše chystané investice do zařizovacích předmětů. My pro Vás připravíme nabídku a dále ji spolu vyladíme.

Při plánovaném nákupu nad 15.000 Kč Vám připravíme nabídku, kterou zkrátka nebudete chtít odmítnout. Ale nečekejte jen supervýhodné ceny. Co dále získáte? Ušetříte spoustu času, ušetříte za dopravu, vše pořídíte od jednoho dodavatele, neobjednáte nekompatibilní produkty a navíc vám můžeme doporučit námi prověřené řemeslníky, kteří jsou v dosahu naší prodejny v Ostravě.