Návrh koupelen ON-LINE

Doba měsíců minulých nás mnohému naučila. Jedním z pozitiv jsou naše jedinečné on-line návrhy koupelen. Protože nebylo možné se setkat osobně, vypilovali jsme si metodiku komunikace a návrhu koupelny po internetu = on-line. Jak to funguje?

Náš on-line návrh koupelen je jednoduchý a vyzkoušený. Podmínky jsou férové a postup rychlý a snadný pro všechny. Jelikož každého zajímá, kolik to stojí, hned na úvod napíšeme, jaké je cena a že většinou je návrh ZDARMA. Opravdu.

Kolik ON-LINE návrh koupelny stojí?

Cena návrhu je 2.500 Kč vč. DPH.

V případě, že na základě návrhu nové koupelny u nás uděláte nákup v minimální hodnotě 25.000 Kč vč. DPH, celou částku návrhu Vám odečteme z ceny zboží jako doplňkovou slevu. On-line návrh koupelny bude pro Vás ZDARMA.

Jak ON-LINE návrh koupelny probíhá?

Je to jednoduché, levné a nemusíte nikam jezdit. Přesvědčíme Vás, že zvolit Koupelny Bernold byl správný krok. Těšíme se, že to spolu "sfoukneme" v tomto pořadí.

  1. Napíšete poptávku na adresu eshop@bernold.cz. Do emailu, prosím, uveďte jen základní info, o jakou koupelnu se jedná a telefonní kontakt a sebe.
  2. Zavoláme Vám a upřesníme s Vámi zadání. Pomůžeme dodat ty správné parametry jako rozměry, osazení koupelny, instalatérskou přípravu, vysvětlíme, na co nezapomenout.
  3. Uhradíte cenu návrhu a dodáte podklady pro on-line návrh
  4. Připravíme pro Vás výběr 3 designových konceptů koupelny a zašleme k výběru jednoho z nich.
  5. Vy schválite designový koncept
  6. Připravíme 3D návrh koupelny včetně osazení a konkrétních instalatérských doporučení.
  7. Telefonicky s Vámi návrh zkonzultujeme, abyste mu dobře porozuměli.

A ještě jedna DŮLEŽITÁ INFORMACE. I pokud on-line návrh koupelny nepotřebujete, ale chystáte větší nákup, určitě se na nás obraťte. Pro větší nákup Vám sestavíme zcela individuální cenovou nabídku a celou objednávku logisticky zajistíme.

Na email eshop@bernold.cz můžete psát kdykoliv a na telefonní lince jsme 7 dní v týdnu. Pondělí až pátek od 7:00 do 16:00 volejte 603 450 340 a od 16:00 do 20 hod a o víkendech volejte: 603 583 835.

on-line-navrh-koupelny