Návrh koupelen ON-LINE

Doba měsíců minulých nás mnohému naučila. Jedním z pozitiv jsou naše jedinečné on-line návrhy koupelen. Protože nebylo možné se setkat osobně, vypilovali jsme si metodiku komunikace a návrhu koupelny po internetu = on-line. Jak to funguje?

Náš on-line návrh koupelen je jednoduchý a vyzkoušený. Podmínky jsou férové a postup rychlý a snadný pro všechny. Jelikož každého zajímá, kolik to stojí, hned na úvod napíšeme, jaké je cena a že většinou je návrh ZDARMA. Opravdu.

Kolik ON-LINE návrh koupelny stojí?

Cena návrhu je 2.500 Kč vč. DPH.

V případě, že na základě návrhu nové koupelny u nás uděláte nákup v minimální hodnotě 25.000 Kč vč. DPH, celou částku návrhu Vám odečteme z ceny zboží jako doplňkovou slevu. On-line návrh koupelny bude pro Vás ZDARMA.

Jak ON-LINE návrh koupelny probíhá?

Je to jednoduché, levné a nemusíte nikam jezdit. Přesvědčíme Vás, že zvolit Koupelny Bernold byl správný krok. Těšíme se, že to spolu "sfoukneme" v tomto pořadí.

  1. Napíšete poptávku na adresu eshop@bernold.cz. Do emailu, prosím, uveďte jen základní info, o jakou koupelnu se jedná a telefonní kontakt a sebe.
  2. Zavoláme Vám a upřesníme s Vámi zadání. Pomůžeme dodat ty správné parametry jako rozměry, osazení koupelny, instalatérskou přípravu, vysvětlíme, na co nezapomenout.
  3. Uhradíte cenu návrhu a dodáte podklady pro on-line návrh
  4. Připravíme pro Vás výběr 3 designových konceptů koupelny a zašleme k výběru jednoho z nich.
  5. Vy schválite designový koncept
  6. Připravíme 3D návrh koupelny včetně osazení a konkrétních instalatérských doporučení.
  7. Telefonicky s Vámi návrh zkonzultujeme, abyste mu dobře porozuměli.

A ještě jedna DŮLEŽITÁ INFORMACE. I pokud on-line návrh koupelny nepotřebujete, ale chystáte větší nákup, určitě se na nás obraťte. Pro větší nákup Vám sestavíme zcela individuální cenovou nabídku a celou objednávku logisticky zajistíme.

Na email eshop@bernold.cz můžete psát kdykoliv a na telefonní lince jsme 7 dní v týdnu. Pondělí až pátek od 7:00 do 16:00 volejte 603 450 340 a od 16:00 do 20 hod a o víkendech volejte 603 583 835

on-line-navrh-koupelny

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení