Novaservis Metalia 12 0229.0 držák ručníků dvouramenný chrom

Kód: 47184
sleva4
Značka: Novaservis
1 499 Kč –15 %
Novaservis Metalia 12 0229.0 držák ručníků dvouramenný chrom
1 499 Kč –15 % 1 274 Kč 1 053 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvouramenný držák ručníků chromový. Montáž lepením nebo vrtáním.
NALEP NEBO VRTEJ. Ostré křivky z ní dělají úžasný moderní doplněk interiéru. METALIA je tradiční značka českých koupelnových doplňků s |prodlouženou zárukou na funkčnost |25 |let, které přinášejí do každé koupelny dokonalé pohodlí, funkčnost a nabízejí originální styl, který na sebe poutá pozornost jedinečným stylem pro detail. Doplňky jsou vyráběny z mosazi, nerezu a kvalitních materiálů. Jednotlivé části jsou zhotoveny především z mosazi, zaručují 100% ochranu proti korozi. Všechny skleněné díly jsou vyrobeny v naší vlastní sklárně. Předností je rychlá a jednoduchá montáž na místě určení. Všechny řady mají originální design, navržený předními odborníky. Lepidlo 6100,L není součástí balení.
Novaservis Metalia 12 0229.0 držák ručníků dvouramenný chrom

Novaservis Metalia nejprodávanější kolekce

Iza s rodinou
Obrátili jsme se na Koupelny-bernold.cz s dotazem na baterii Novaservis Metalia, protože je to česká baterie, chtěli jsme kvalitu. Zjistili jsme, že je to jedna z nejvíce prodávaných baterií této značky a taky jak široká kolekce baterií to je. Volba byla jasná, sladili jsme baterie v jednom designu do celého domu, kde jsme se stěhovali včetně koupelnových doplňků Metalia.
Novaservis Metalia 12 0229.0 držák ručníků dvouramenný chrom

Cenově dostupná Metalia

Gabriela
Novaservis baterie jsme měli doma u rodičů. Když jsem se stěhovala, požádala jsem tátu, ať se mnou projde technické věci ohledně rekonstrukce mého nového bytu. Táta mi doporučil, ať si koupím českou baterii s prodlouženou zárukou aspoň na 5 let. Design Metalia kolekce od Novaservis se mi líbila, tak jsme je nakoupili do celého bytu. Nejraději mám zaoblenou do kuchyně. Je moc elegantní a moderní zároveň. A cenově velmi dostupná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Držáky ručníků
Hmotnost: 0.8 kg
Barva: Chrom
Instalace: Lepení
Provedení: Chrom
? Designová řada: Metalia 12
Hmotnost: 0,8 kg