Slevový kupon na vany

Sháníte vanu? Máme jich přes 1 500 a na velkou spoustu z nich ještě dodatečnou slevu 4%. Neváhejte, akce je časové omezena.

Jak slevu na vany získáte?

V košíku je pod přehledem zboží v poli Dárky a slevy je políčko pro vložení kuponu. Vepište bernold-21 do pole "Vložit slevový kupon", klikněte na tlačítko Přidat a sleva 4% je Vaše. Pokud si nebudete vědět rady, klidně nám zavolejte nebo napište. Kontakty jsou zde.

vlozeni-slevoveho-kuponu-koupelny-bernold

Jaká je sleva, kterou získám a na jaké zboží platí?

Po přidání kuponu získáte slevu 4% na vany vybraných výrobců - A-Interiéry, Hopa, Olsen Spa, Riho, Santech a Sapho.

Abyste měli výběr vany se slevou jednodušší, připravili jsme pro Vás vyfiltrované skupiny nejčastěji prodávaných van, na které lze slevu uplatnit. Pokud mezi nimi tu svou vysněnou nenajdete, zavolejte nebo napište a my Vám poradíme, jak ji koupit co nejvýhodněji. Kontakty jsou zde.

Asymetrické vany 2

Asymetrické vany v akci najdete zde.

Asymetrické vany jsou obdobou van rohových. Nejsou ale řešeny jako úplná diagonála a tak šetří místo ve Vaší koupelně.

obdelnikove-vany

Obdélníkové vany v akci najdete zde.

K obdélníkovým vanám asi netřeba nic vysvětlovat. Léty prověřená klasika. Praktické a decentní řešení, které se hodí do každé koupelny.

ovalne-vany

Oválné vany v akci najdete zde.

Máloco se tak hodí k vodnímu živlu jako jemné oválné tvary. Oválné vany jsou složitější na výrobu a proto i o něco dražší, ale svou cenu Vám budou roky vracet každodením potěšením. A samozřejmě také platí jasná matematika. Dražší vana = vyšší sleva.

rohove-vany-2

Rohové vany v akci najdete zde.

Tak to jsou ty klasické "rohovky". Vana umístěná do úhlopříčky nabídne největší prostor pro pohodlnou relaxaci nebo hry Vašich dětí.

volne-stojici-vany

Volně stojící vany v akci najdete zde.

Čím dál populárnější designové vany jsou volně stojící. S volně stojící vanou dostává Vaše koupelna zcela jinou úroveň. My jim říkáme aristokratické vany, protože opravdu takto luxusně působí.

 

 

A nezapomeňte použít při výběru náš propracovaný filtr s jehož pomocí můžete snadno v každé kategorii vybrat jen požadovanou délku nebo materiál. Najdete ho vždy vlevo na stránce, nebo pokud koukáte přes mobil, tak nad výpisem produktů.

Naše zásada je, že nákup u nás musí být jednoduchý a výhodný zároveň. Jedině tak můžeme několika tisícům zákazníků ročně doručit kvalitní zboží i dobrou náladu zároveň :-)