Slevový kupon na sprchové kouty, boxy, zástěny, dveře, sprchové žlaby i vaničky

Sprchový kout je součástí téměř každé koupelny. Řešit ho můžete jako moderní walk-in zástěnu na dlažbu, za pomocí vaničky a sprchových dveří nebo jako uzavřený box. Ve všech případech budete asi vybírat podle 3 kritérií. Design, rozměry, cena. Máte rádi slevy? My víme, že ano, a proto jsme pro několik set sprchových koutů, dveří, boxů nebo zástěn připravili slevový kupon na slevu 4%. Neváhejte, akce je časové omezena.

Jak slevu na sprchové kouty, boxy, dveře, zástěny, sprchové žlaby a vaničky získáte?

V košíku je pod přehledem zboží v poli Dárky a slevy je políčko pro vložení kuponu. Vepište bernold-21 do pole "Vložit slevový kupon", klikněte na tlačítko Přidat a sleva 4% je Vaše. Pokud si nebudete vědět rady, klidně nám zavolejte nebo napište. Kontakty jsou zde.

vlozeni-slevoveho-kuponu-koupelny-bernold

Jaká je sleva, kterou získám a na jaké zboží platí?

Po přidání kuponu získáte slevu 4% na vaničky, sprchové kouty, boxy, dveře a zástěny vybraných výrobců - A-Interiéry, Arttec, Aqualine, Hopa, Gelco, Olsen Spa, Radaway, Santech a Sapho.

Abyste měli výběr sprcháče se slevou jednodušší, připravili jsme pro Vás vyfiltrované skupiny nejčastěji prodávaných produktů, na které lze slevu uplatnit. Pokud mezi nimi nenajdete, co hledáte, zavolejte nebo napište a my Vám pomůžeme vybrat a nakoupit co nejvýhodněji. Kontakty jsou zde.

sprchove-kouty-vanicky

Sprchové kouty v akci najdete zde.

Sprchový kout je v naprosté většině případů uchycen na dvě stěny koupelny a dodané balení obsahuje boční stěny i otevíravé dveře. Většina sprchových koutů je dodávána bez vaničky. Liší se od sebe tvarem provedení, použitou výplní, způsobem otevírání, materiálem a samozřejmě cenou.

Sprchové boxy

Sprchové boxy v akci najdete zde.

Sprchový box je oproti sprchovému koutu naopak připraven k použití ihned po zapojení vody a odpadu. Jedná se o ucelený box včetně vaničky a všech stěn. Součástí sprchových boxů bývají také sprchové panely nebo různé vychytávky v podobě ozvučení, masážních trysek, sedátek apod.

Sprchové dveře

Sprchové dveře do niky v akci

První z variant sprchových dveří. Nika je prosotr mezi dvěma pevními stěnami. Pokud takový prostor potřebujete uzavřít, sáhněte po dveřích do niky. V tomto případě to budou samozřejmě dveře do niky sprchové.

Pevné zástěny Walk in

Sprchové walk-in zástěny v akci najdete zde.

Walk - in je moderní trend ve sprchování v koupelnách. Zástěna stojí v prostoru a je z jedné nebo obou stran průchozí. Většinou se řeší jako sprchovací prostor přímo na dlažbě, ale lze nakombinovat také se vhodnou,  často obdélníkovou, sprchovou vaničkou. Zejména v prostornějších koupelnách si získává walk-in sprchovací kout stále větší popularitu. Je jednoduchý na údržbu, je krásný a designově minimalistický.

sprchove-bocni-steny-2

Sprchové boční stěny v akci najdete zde.

Sprchové boční stěny jsou specifickou variantou walk-in zástěn. Jsou totiž jednou stranou přichyceny ke zdi, zatímco klasické walk-in zástěny mají oba konce volně v prostoru. Toto řešení je specifické použitím úchytů na jednom z konců zástěny, pomocí níž se sprchová boční stěna ukotví do zdi koupelny.

Čtvrtkruhové vaničky

Sprchové vaničky čtvrtkruhové v akci najdete zde.

Jaký sprchový kout, taková vanička. Proto sprchové vaničky rozdělujeme primárně podle tvaru. čtvrtkruhé sprchové vaničky mají výhodější plochu pro menší koupelny. Zabírají méně prostoru než čtvercové nebo obdélníkové varianty.

Čtvercové vaničky

Čtvercové sprchové vaničky v akci najdete zde.

Klasika klasik. Čtvercová sprchová vanička je i přes všechny designové trendy ta nejprodávanější. Jednoduchá instalace i nižší ceny sprchových dveří drží tento klasický čtvercový tvar stále na špici prodejů.

Obdélníkové vaničky-2

Obdélníkové sprchové vaničky v akci najdete zde.

Obdélníky se nejčastěji pojí s bočními sprchovými stěnami, ale je možné je kombinovat i se sprchovými kouty nebo úplně klasickým walk-in sprchovým prostorem. Vyberte podle rozměrů i materiálů tu správnou obdélníkovou sprchovou vaničku.

sprchove-zlaby-rosty

Sprchové žlaby a rošty v akci najdete zde.

A pokud naopak před sprchovou vaničkou dáváte přednost dlažbě, jednoznačně doporučujeme použít namísto sprchové vpusti moderní sprchový žlab s roštem. Má mnohem větší kapacitu při odtoku vody a kromě toho, že skvěle vypadá, ušetří Vás i eventuálních louží mimo sprchový kout.

 

 

A nezapomeňte použít při výběru náš propracovaný filtr s jehož pomocí můžete snadno v každé kategorii vybrat jen požadovanou délku nebo materiál. Najdete ho vždy vlevo na stránce, nebo pokud koukáte přes mobil, tak nad výpisem produktů.

Naše zásada je, že nákup u nás musí být jednoduchý a výhodný zároveň. Jedině tak můžeme několika tisícům zákazníků ročně doručit kvalitní zboží i dobrou náladu zároveň :-)