Ceny na míru - levněji to neseženete

Koupelny za nejnižší ceny

Znáte to. Přišel čas vyměnit staré za nové a dát své koupelně, kuchyni nebo systému vytápění nový kabát. Baterie, vaničky, dveře, koupelnové doplňky, dřezy, kotle, radiátory do koupelny i pokoje, instalatérský materiál - dohromady se často jedná o pět, deset i dvacet položek a pokud nechcete "utratit majlant" začínáte porovnávat. 

Na jednom eshopu mají levné to a jinde ono. Večery ubíhají a Vy se v tom srovnávání začínáte ztrácet. To je zcela běžné. Navíc máte více a více informací, začínáte pochybovat. Jestli by nebylo lepší nakombinovat vybavení koupelny jinak, jakou použít technologii, jestli to bude vůbec fungovat. Původní zápal pro dobrou věc je pryč a výsledek se stále nedostavuje. To přeci nechcete!

 

Nehledejte nejlevnější položky a nelamte si hlavu, co spolu bude nejlépe fungovat. Uděláme to za Vás!

Ať už kupujete jedinou věc, nebo chystáte úplnou rekonstrukci, máme pro Vás skvělý návrh. Nechejte si sestavit nabídku přímo na míru a získejte ceny, které nejsou na eshopech běžně k vidění. Už při nákupu nad 10.000 Kč se o Vás postaráme jako o VIP zákazníka.

  • Ušetříte čas
  • Ušetříte za dopravné
  • Ušetříte na zboží
  • Pomůžeme Vám vyřešit složitější odborné otázky
  • Vše koupíte od jediného dodavatele na jehož záruky a služby se můžete spolehnout
  • Vše budete mít v termínu, který si domluvíme

Neváhejte a zkuste to. Jak nabídku na míru získat?

1. Zvedněte telefon a vytočte +420 603 450 340. Vše s Vámi domluvíme. Na uvedeném čísle nás seženete v pracovní dny od 8 do 16 00hod. V odpoledních hodinách od 16 do 20 h a o víkendech volejte +420 603 583 835.

2. Napište nám, co sháníte do emailu eshop@bernold.cz – v ideálním případě uveďte konkrétní produkty, udělejte printscreen zboží v košíku, zašlete parametry v excelu nebo alespoň informace o rozměrech koupelny, plánovaném zařízení a výši rozpočtu do zařizovacích předmětů.

Svůj čas a peníze investujte do sebe a svých blízkých. My se postaráme o věci spojené s výběrem a dodáním k Vaší plné spokojenosti. Na trhu jsme 25 let, obsloužli jsme více než 20 000 zákazníků a naše hodnocení je stále blízko ke stu procentům. Chcete si přeci udělat radost, nakoupit nejlevněji a pohodlně. Proto jste tady a my také.

 on-line-navrh-koupelny